Baanbezetting

RESERVERINGEN KOMENDE 7 DAGEN:

Baan 1 – 10 meter staand

 


Baan 2 – 10 meter staand

 


Baan 3 – 12 meter liggend

 


Baan 4 – 12 meter liggend

 


Baan 5 – 12 meter liggend

27.11.2020
20:00
Jan Huisman
jan_huisman@yahoo.com 
29.11.2020
10:30
Jan Huisman
jan_huisman@yahoo.com 

 


Baan 6 – 12 meter liggend

 


Baan 7 – 12 meter liggend

27.11.2020
19:00
Joris Goudswaard
marco.sulsters@gmail.com 
27.11.2020
20:00
Marco Sulsters
marco.sulsters@gmail.com 

 


Baan 8 – 25 meter

 


Baan 9 – 25 meter

27.11.2020
20:00
sjaak de kok
scdn@xs4all.nl 
29.11.2020
10:30
sjaak de kok
scdn@xs4all.nl 

 


Baan 10 – 25 meter

27.11.2020
20:00
Adrie Poortvliet
apoortvliet@solconmail.nl 

 


Baan 11 – 25 meter

29.11.2020
10:30
Milo Dingemanse
m.dingemanse@kpnplanet.nl 

 


Baan 12 – 25 meter

29.11.2020
10:30
Kees Rouw
cjrouw@zeelandnet.nl 
01.12.2020
20:00
Joris Goudswaard
marco.sulsters@gmail.com 

 


Sportpistool ronde 1

01.12.2020
19:00
Henk Boone
Hboone@zeelandnet.nl 
01.12.2020
19:00
Kees Rouw
cjrouw@zeelandnet.nl 
01.12.2020
19:00
Adrie Poortvliet
apoortvliet@solconmail.nl 
01.12.2020
19:00
Ed van Wageningen
edvawa@gmail.com 

 


Sportpistool ronde 2

 


Militair pistool ronde 1

 


Militair pistool ronde 2

 





RESERVERINGEN DAG 8 T/M 14:

Baan 1 – 10 meter staand

24.11.2020
19:00
HJM HOPMANS
hopmanshjm@hotmail.com 
24.11.2020
20:00
Yvonne Batenburg
ybatenburg@hetnet.nl 
08.12.2020
20:00
Sebastiaan Meijer
sebasmeijer79@gmail.com 

 


Baan 2 – 10 meter staand

 


Baan 3 – 12 meter liggend

24.11.2020
20:00
Joop
Joopnijsse@gmail.com 

 


Baan 4 – 12 meter liggend

 


Baan 5 – 12 meter liggend

24.11.2020
20:00
Rinus
rienenaddy@zeelandnt.nl 
27.11.2020
20:00
Jan Huisman
jan_huisman@yahoo.com 
29.11.2020
10:30
Jan Huisman
jan_huisman@yahoo.com 
04.12.2020
20:00
Jan Huisman
jan_huisman@yahoo.com 

 


Baan 6 – 12 meter liggend

 


Baan 7 – 12 meter liggend

24.11.2020
20:00
Jan Huisman
jan_huisman@yahoo.com 
27.11.2020
19:00
Joris Goudswaard
marco.sulsters@gmail.com 
27.11.2020
20:00
Marco Sulsters
marco.sulsters@gmail.com 

 


Baan 8 – 25 meter

24.11.2020
20:00
Milo Dingemanse
m.dingemanse@kpnplanet.nl 

 


Baan 9 – 25 meter

24.11.2020
20:00
Ed van Wageningen
Edvawa@gmail.com 
27.11.2020
20:00
sjaak de kok
scdn@xs4all.nl 
29.11.2020
10:30
sjaak de kok
scdn@xs4all.nl 

 


Baan 10 – 25 meter

24.11.2020
20:00
Rinus
rienenaddy@zeelandnet.nl 
27.11.2020
20:00
Adrie Poortvliet
apoortvliet@solconmail.nl 
04.12.2020
20:00
Adrie Poortvliet
apoortvliet@solconmail.nl 

 


Baan 11 – 25 meter

24.11.2020
20:00
Yael Dingemanse
m.dingemanse@kpnplanet.nl 
29.11.2020
10:30
Milo Dingemanse
m.dingemanse@kpnplanet.nl 

 


Baan 12 – 25 meter

24.11.2020
20:00
Joris Goudswaard
marco.sulsters@gmail.com 
29.11.2020
10:30
Kees Rouw
cjrouw@zeelandnet.nl 
01.12.2020
20:00
Joris Goudswaard
marco.sulsters@gmail.com 
04.12.2020
19:00
Joris Goudswaard
marco.sulsters@gmail.com 
04.12.2020
20:00
Marco Sulsters
marco.sulsters@gmail.com 
08.12.2020
20:00
Joris Goudswaard
marco.sulsters@gmail.com 

 


Sportpistool ronde 1

24.11.2020
19:00
sjaak dekok
scdn@xs4all.nl 
24.11.2020
19:00
Bas Witte
Bassiewitte@gmail.com 
24.11.2020
19:00
Henk Boone
Hboone@zeelandnet.nl 
24.11.2020
19:00
Kees Rouw
cjrouw@zeelandnet.nl 
24.11.2020
19:00
Adrie Poortvliet
apoortvliet@solconmail.nl 
01.12.2020
19:00
Henk Boone
Hboone@zeelandnet.nl 
01.12.2020
19:00
Kees Rouw
cjrouw@zeelandnet.nl 
01.12.2020
19:00
Adrie Poortvliet
apoortvliet@solconmail.nl 
01.12.2020
19:00
Ed van Wageningen
edvawa@gmail.com 
08.12.2020
19:00
Henk Boone
Hboone@zeelandnet.nl 
08.12.2020
19:00
Bas Witte
Bassiewitte@gmail.com 

 


Sportpistool ronde 2

24.11.2020
19:30
DJ Andriessen
djwandriessen@dds.nl 
24.11.2020
19:30
sjaak de Kok
scdn@xs4all.nl 
24.11.2020
19:30
Ed Van Wageningen
edvawa@gmail.com 

 


Militair pistool ronde 1

 


Militair pistool ronde 2