Baanbezetting

RESERVERINGEN KOMENDE 7 DAGEN:

Baan 1 – 10 meter staand

 


Baan 2 – 10 meter staand

 


Baan 3 – 12 meter liggend

 


Baan 4 – 12 meter liggend

25.09.2020
20:00
Jan Huisman
jan_huisman@yahoo.com 
27.09.2020
10:30
Jan Huisman
jan_huisman@yahoo.com 

 


Baan 5 – 12 meter liggend

 


Baan 6 – 12 meter liggend

29.09.2020
20:00
Marco Sulsters
marco.sulsters@gmail.com 

 


Baan 7 – 12 meter liggend

 


Baan 8 – 25 meter

25.09.2020
19:00
John Brgers
huma27@hetnet.nl 
25.09.2020
20:00
Jaap van der Does
jdoes1@zeelandnet.nl 
29.09.2020
20:00
Anton vermast
Zeeuw51@hotmail.com 

 


Baan 9 – 25 meter

25.09.2020
19:00
Ingrid humab
huma27@hetnet.nl 
25.09.2020
20:00
Adrie Poortvliet
apoortvliet@solconmail.nl 
27.09.2020
10:30
sjaak de kok
scdn@xs4all.nl 
29.09.2020
20:00
Ed van Wageningen
edvawa@gmail.com 

 


Baan 10 – 25 meter

25.09.2020
20:00
sjaak dekok
scdn@xs4all.nl 
25.09.2020
21:00
Marco Sulsters
marco.sulsters@gmail.com 
27.09.2020
11:30
Rinus
rienenaddy@zeelandnet.nl 
29.09.2020
20:00
Rinus
rienenaddy@zeelandnet.nl 

 


Baan 11 – 25 meter

25.09.2020
19:00
Kees Rouw
cjrouw@zeelandnet.nl 
25.09.2020
20:00
Martijn poppe
Martijnpoppe1@gmail.com 
27.09.2020
10:30
Kees Rouw
cjrouw@zeelandnet.nl 

 


Baan 12 – 25 meter

25.09.2020
19:00
Joris Goudswaard
marco.sulsters@gmail.com 
25.09.2020
20:00
Marco Sulsters
marco.sulsters@gmail.com 
27.09.2020
10:30
Milo Dingemanse
m.dingemanse@kpnplanet.nl 
29.09.2020
20:00
Joris Goudswaard
marco.sulsters@gmail.com 

 


Sportpistool ronde 1

29.09.2020
19:00
sjaak de kok
scdn@xs4all.nl 
29.09.2020
19:00
kees Rouw
cjrouw@zeelandnet.nl 
29.09.2020
19:00
Bas Witte
bassiewitte@gmail.com 
29.09.2020
19:00
Henk Boone
Hboone@zeelandnet.nl 
29.09.2020
19:00
Adrie Poortvliet
apoortvliet@solconmail.nl 

 


Sportpistool ronde 2

 


Militair pistool ronde 1

25.09.2020
22:00
Rinus
rienenaddy@zeelandnet.nl 

 


Militair pistool ronde 2

 





RESERVERINGEN DAG 8 T/M 14:

Baan 1 – 10 meter staand

22.09.2020
20:00
Mike.Forouzanfar
Mikeforouzanfar@gmail.com 

 


Baan 2 – 10 meter staand

 


Baan 3 – 12 meter liggend

22.09.2020
19:00
Kokoppejan
Kokoppejan@gmail.com 

 


Baan 4 – 12 meter liggend

22.09.2020
19:00
Kees De laat
Keesdelaat@zeelandnet.nl 
25.09.2020
20:00
Jan Huisman
jan_huisman@yahoo.com 
27.09.2020
10:30
Jan Huisman
jan_huisman@yahoo.com 

 


Baan 5 – 12 meter liggend

 


Baan 6 – 12 meter liggend

22.09.2020
19:00
Michel Sosa
michel.lima.peru@gmail.com 
22.09.2020
20:00
Marco Sulsters
marco.sulsters@gmail.com 
29.09.2020
20:00
Marco Sulsters
marco.sulsters@gmail.com 

 


Baan 7 – 12 meter liggend

22.09.2020
19:00
Hendrik-Jan Boone
hjboone@hotmail.nl 

 


Baan 8 – 25 meter

22.09.2020
20:00
Ko Louwese
visser.a.marcel@gmail.com 
25.09.2020
19:00
John Brgers
huma27@hetnet.nl 
25.09.2020
20:00
Jaap van der Does
jdoes1@zeelandnet.nl 
29.09.2020
20:00
Anton vermast
Zeeuw51@hotmail.com 

 


Baan 9 – 25 meter

22.09.2020
20:00
Martijn Poppe
martijnpoppe1@gmail.com 
22.09.2020
21:00
Peter van de Vijver
peter@vdvijver.nl 
25.09.2020
19:00
Ingrid humab
huma27@hetnet.nl 
25.09.2020
20:00
Adrie Poortvliet
apoortvliet@solconmail.nl 
27.09.2020
10:30
sjaak de kok
scdn@xs4all.nl 
29.09.2020
20:00
Ed van Wageningen
edvawa@gmail.com 

 


Baan 10 – 25 meter

22.09.2020
20:00
Joris Goudswaard
marco.sulsters@gmail.com 
22.09.2020
21:00
Rinus
rienenaddy@zeelandnet.nl 
25.09.2020
20:00
sjaak dekok
scdn@xs4all.nl 
25.09.2020
21:00
Marco Sulsters
marco.sulsters@gmail.com 
27.09.2020
11:30
Rinus
rienenaddy@zeelandnet.nl 
29.09.2020
20:00
Rinus
rienenaddy@zeelandnet.nl 

 


Baan 11 – 25 meter

22.09.2020
20:00
Ed van Wageningen
edvawa@gmail.com 
22.09.2020
21:00
Marco Sulsters
marco.sulsters@gmail.com 
25.09.2020
19:00
Kees Rouw
cjrouw@zeelandnet.nl 
25.09.2020
20:00
Martijn poppe
Martijnpoppe1@gmail.com 
27.09.2020
10:30
Kees Rouw
cjrouw@zeelandnet.nl 
02.10.2020
19:00
Kees Rouw
cjrouw@zeelandnet.nl 
02.10.2020
21:00
joey smet
jsmet@zeelandnet.nl 

 


Baan 12 – 25 meter

22.09.2020
20:00
Anton vermast
Zeeuw51@hotmail.com 
25.09.2020
19:00
Joris Goudswaard
marco.sulsters@gmail.com 
25.09.2020
20:00
Marco Sulsters
marco.sulsters@gmail.com 
27.09.2020
10:30
Milo Dingemanse
m.dingemanse@kpnplanet.nl 
29.09.2020
20:00
Joris Goudswaard
marco.sulsters@gmail.com 
02.10.2020
19:00
Joris Goudswaard
marco.sulsters@gmail.com 
02.10.2020
20:00
Marco Sulsters
marco.sulsters@gmail.com 
04.10.2020
10:30
Kees Rouw
cjrouw@zeelandnet.nl 

 


Sportpistool ronde 1

22.09.2020
19:00
Henk Boone junior
henkboone@hotmail.com 
22.09.2020
19:00
kees Rouw
cjrouw@zeelandnet.nl 
22.09.2020
19:00
Bas Witte
bassiewitte@gmail.com 
22.09.2020
19:00
Henk Boone
Hboone@zeelandnet.nl 
22.09.2020
19:00
Adrie Poortvliet
apoortvliet@solconmail.nl 
29.09.2020
19:00
sjaak de kok
scdn@xs4all.nl 
29.09.2020
19:00
kees Rouw
cjrouw@zeelandnet.nl 
29.09.2020
19:00
Bas Witte
bassiewitte@gmail.com 
29.09.2020
19:00
Henk Boone
Hboone@zeelandnet.nl 
29.09.2020
19:00
Adrie Poortvliet
apoortvliet@solconmail.nl 

 


Sportpistool ronde 2

22.09.2020
19:30
sjaak dekok
scdn@xs4all.nl 

 


Militair pistool ronde 1

25.09.2020
22:00
Rinus
rienenaddy@zeelandnet.nl 

 


Militair pistool ronde 2